072-3253840
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתכות

 
 
 

סוגי מתכות: מה אנחנו עושים עם מתכות?

 
חברת שאול גואטה בע"מ עובדת עם כל סוגי האל מתכות, ובדגש על: אלומיניום, נחושת, פלדה, ברזל ונירוסטה. החברה עושה שימוש חוזר במתכות ברזיליות ואל ברזליות, לאחר שהן עוברות התכה ומועברות לתבניות יציקה של מוצרים חדשים.

תחום הבנייה הוא דוגמה מצוינת לניצול התכונות והמאפיינים של אלומיניום, ברזל, פלדה ונירוסטה. קודם כל, יש להזכיר כי נירוסטה היא למעשה פלדת אל חלד. שנית, ניתן בחלק מהפרויקטים להתייחס גם אל פח בתור סוג של מתכת זמינה, אולם למעשה מדובר על יריעות שעברו עיבוד על ידי ריקוע או ערגול.

הסוגים הקיימים והנפוצים משמשים בענף הבנייה ליצירת בטון מזוין ביציקת יסודות, קירות ותקרות. לעומת זאת, נירוסטה נפוצה בתהליכי ייצור של כלי מטבח, כלי עבודה וגם מכשירי חשמל וציוד תעשייתי. את הנירוסטה ניתן למצוא כיום בייצור מעקות ואביזרי בית, בעוד את האלומיניום מנצלים לצורך ייצור קונסטרוקציות, פרופילים, משקופים, חלונות ודלתות. השימוש בברזל הוא לפי הייעוד ולפי הצורך ההנדסי או המכאני.

בין היתר ניתן ליצור גם סורגים, גדרות, שערים, פרגולות ועוד מגוון רחב של מוצרים המשמשים קבלנים, חברות בנייה, אנשי מקצוע וגם לקוחות פרטיים.
 
 
 

פינוי מתכות: המקצועיות שלנו – הרווח שלכם!

 
אנחנו עוסקים בפינוי מתכות כבר למעלה מ- 30 שנות, ומאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות תחת קורת גג אחת:
 
  • פינוי מתכות ממקורות אזרחיים, תעשייתיים וביטחוניים לאתרים מורשים בלבד
  • אפשרות לרכישת המתכות המפונות
  • צי גדול וחדיש של משאיות, מנופים וציוד עבודה, המאפשר פינוי יעיל, מהיר ובטיחותי
  • צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנים
  • פירוק מפעלים שמהם כלי המתכת המפונים באתרים ייעודיים והפנייתם למחזור
 
 
 

מחזור מתכות – למען עתיד טוב יותר

 
אנחנו עוסקים בפינוי מתכות ובמחזורן, ובכך תורמים לסביבה בטוחה וירוקה יותר. מיחזור מוצרים הוא תהליך מבורך; ובמיוחד אם מדובר במתכות.

במקום להשליך מוצרים וחומרים שכבר אינם בשימוש אל מצבורי ענק של פסולת, ולזהם את הסביבה בה אנחנו חיים, יש היום אפשרות לקחת את אותה אשפה, ולייצר ממנה מוצרים חדשים שבהחלט אפשר להשתמש בהם. ניתן ליצור חיסכון עצום בשימוש בחומרי גלם חדשים בזכות השימוש שנעשה בחפצים ממוחזרים. בצורה שכזאת אנו תורמים תרומה גדולה מאוד לאיכות הסביבה בכלל ולאיכות החיים שלנו בפרט, ועוזרים לעולם להיות יפה וטוב יותר.
 
על מנת לבצע את פעולת המיחזור, קיים צורך בציוד מיוחד, הכולל בין היתר:
 
  • טרקטורים ומלגזות – על מנת לשנע את המתכות השונות ממקום למקום יש צורך בכלים הנדסיים בעלי עבירות טובה ויכולות נשיאה מרשימות, כאשר טרקטורים ומלגזות מהווים את הפתרונות המושלמים לכך.
  • רכבי הובלה – יש צורך במשאיות עם יכולות העמסה במכולות גדולות על מנת להעביר את המתכות הלא ממוחזרות למתחם המיחזור וממנו בחזרה לכל דורש.
  • משטחי שקילה – בכל פרויקט מיחזור מתכות נדרשת שקילה מדויקת על מנת לוודא כי סך המתכת שנכנסת למתחם המיחזור אכן שווה לסך המתכת שיוצאת ממנה בחזרה.
  • ציוד הנפה – מאחר שבמתחם המחזור מצטברות ערימות גבוהות של מתכת, יש צורך בציוד הנפה (עגורנים ומנופים) רבי עוצמה, שיוכלו להעביר את המתכות השונות בין תחנות המיחזור.
  • דוחסנים –מפחיתים במאות אחוזים בנפח מוצרי המתכת השונים וזאת על ידי דחיסתם בכוח. כוח הדחיסה עשוי להגיע למאות טונות, אך יש לציין כי הדוחסנים מגיעים בצורות שונות, חלקם מתאימם למוצרי מתכת קטנים וחלקם גדולים יותר.
 
 
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים, הכולל גופים וחברות מהמובילים במשק, וליהנות משירותי פינוי פסולת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים: 072-3253840.